To będzie wpis, w którym opowiem, dlaczego napisałam e-book pod tytułem „egzaminDOSKONALE. Zdaj egzamin z języka polskiego”. Mam nadzieję, że dzięki temu zachęcę Was do pobrania e-booka.

Dlaczego napisałam e-book?

Powód 1

Uważam, że naprawdę warto wiedzieć, jak wygląda egzamin!

Powód 2

Jako członek komisji egzaminacyjnej widzę, że duża część osób jest zaskoczona tym, jak wygląda egzamin i jakie zadania czekają na zdających.

Powód 3

Jako osoba, która sprawdza prace egzaminacyjne, miałam okazję spotkać się wiele razy z sytuacją, kiedy ktoś traci punkty nie ze względu na słabą znajomość języka, ale z powodu stresu lub problemów ze zrozumieniem zadania.

Powód 4

Jestem lektorką języka polskiego i prowadzę lekcje online oraz warsztaty, podczas których przygotowuję indywidualnych kursantów lub grupy do zdania egzaminu. W związku z tym za każdym razem muszę powtarzać te same informacje. Dzięki e-bookowi mogę oszczędzić czas i mamy go więcej na wykonywanie ćwiczeń.

Powód 5

Spisane i uporządkowane informacje są bardziej praktyczne i przystępne niż te, które przekazujemy ustnie. Sporo pisałam już o egzaminie na naszym blogu, ale e-book jest z pewnością bardziej uporządkowany niż wpisy na blogu.

Powód 6

Znam się na tym i mogę się podzielić swoją wiedzą.

Powód 7

Zależy mi na tym, żeby wszyscy, którzy znają język na odpowiednim poziomie mieli szansę zdać egzamin (niezależnie od tego, czy chodzą na kurs językowy, ile znają języków, skąd pochodzą, ile mają lat).

Powód 8

Dzięki e-bookowi o egzaminie mogą się więcej dowiedzieć osoby, które kiedyś planują zdawać egzamin, bliscy osób przygotowujących się do egzaminu oraz wszyscy inni, których to interesuje.

Powód 9

Zawsze chciałam napisać książkę.

 

Co znajdziesz w e-booku?

E-book „egzaminDOSKONALE. Zdaj egzamin z języka polskiego” przygotowuje do egzaminu państwowego z języka polskiego.

Nasz e-book:

  • dotyczy głównie egzaminu na poziomie B1 i B2,
  • ma prawie 50 stron,
  • składa się z 9 rozdziałów,
  • zawiera wiele tablic, które pomogą zapamiętać najważniejsze informacje,
  • ma ładne rysunki,
  • to 100% praktycznych informacji,
  • został napisany na podstawie mojej pracy lektora przygotowującego do egzaminu oraz członka komisji egzaminacyjnej.

 

Jak pobrać e-book?

Jeżeli chcesz pobrać e-book, skorzystaj z tego linku https://www.subscribepage.com/o5f2w4.

Na stronie, która otwiera się po kliknięciu w link, znajdziesz formularz. Wpisz swoje imię, poprawny adres e-mail (na ten adres wyślemy wiadomość, dzięki której pobierzesz e-book). Musisz jeszcze kliknąć TAK, to oznacza, że zgadzasz się na otrzymywanie wiadomości od DOSKONALE (między innymi wiadomości z e-bookiem). Ale nie martw się nie zasypiemy Cię mailami. Będziemy Ci wysyłać tylko materiały, które mogą Cię zainteresować, jeśli uczysz się języka polskiego.

Teraz otwórz swoją skrzynkę mailową i sprawdź, czy otrzymałeś pierwszy mail od DOSKONALE. Jeśli go nie widzisz, poszukaj w innych zakładkach, maile czasami trafiają nie tam, gdzie byśmy chcieli. Ten mail to potwierdzenie zapisu do newslettera.  Potwierdź proszę zapis.

To już prawie wszystko, teraz powinieneś otrzymać mail z e-bookiem. W mailu kliknij POBIERZ E-BOOK. Teraz otworzy się strona, na której znajduje się e-book. Możesz go pobrać klikając w obrazek.

Miłej lektury i powodzenia na egzaminie!

Ewa Woźniczka-Wawryków